?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

ЛИСТ З ПЕКЛАЯ получил письмо, как раньше сказали бы, исповедальное.
На странноватом языке, который, видимо, нынче считается украинским.

Адресант реален.
Не побоялся прислать полные данные, киевский адрес.
Прислал и фотографии оттуда, где он находится сейчас.

Письмо очень большое, поэтому скрин сделал, но текст просто перепечатываю.
Разбив на абзацы сплошной поток слов, но без перевода.
Понять несложно, а если кому все же не под силу, Гугль легко пособит.

Обо всем остальном судите сами:

Здрастуйте, Лев. Я вас раніше ненавидив, коли ще жив в Києві та був активістом майдану. Та все змінюється і тепер я саме Вас прошу висвітити моє письмо. Якщо б я знав що до цього дійде тоді взимку... Дуже прошу не світити нік жж та iншу атрiбутицю,  хвилююся за рідних,  бо в мене родичі в Києві. Їх, мабуть, оголосят ворогами нації за таке, а зараз за це може бути й кара на горло.

Мені 32 роки. Сам я народився і виріс у Києві, мати подiльська, тату з Коростеня.  З перших днів, ще на початку листопаду, я влився в протестний рух Євромайдану, тому що бачив, як корупція повністю поглинула нашу державу, і Янукович перестав думати про громадян. Я часто з батьками їздив у Варшаву, у нас там теж родичі. І я хотів для країни змін і Європейського розвитку за прикладом Польщі.

Багато моїх друзів після навчання і роботи приходили на майдан не дивлячись на загрози звільнення. Ми були разом і відчували дух змін. З часом, я почав помічати, та і мої друзі теж, що з кожним днем на майдані ставало все більше радикально налаштованих людей. Люди приїжджали різні, хто з Львівщини, хто з Тернопільщини, хто з інших Західних регіонів, нас почало це помалу напружувати, і не тому що вони з інших областей, і не тому, що вони є радикально налаштовані проти влади, а, тому що вони не думали про євроінтеграцію і вступ в ЄС.

Я особисто спілкувався з багатьма з них, тому такий впевнений в тому, що зараз говорю. Усе чарівництво майдану для мене закінчилося у той момент, коли я зрозумів, що вони приїжджали з метою своїх корисливих інтересів. Ми бачили як їм платили гроші, запитували - навіщо усе це, нам відповідали - для вашої безпеки і лякали тітушками, яки збиралися в Маріїнському парку. Ми разом брали участь в їх вилові. Але з кожним днем ми бачили усе більше незрозумілих для нас речей. Адже ми думали, що всі хто на майдані, це прості люди і усе це - народний протест. І в якийсь з днів, начала з'являтися екіпіровка і гасла Європи змінилися на заклики до «насильства і бійні».

Активізувалися люди які почали протиставляти Україну Росії. Хоча спочатку метою цивілізованого протесту були не заклики проти Росії, а за Європу. У решті решт радикально налагоджені націоналісти узяли контроль над майданом. Почалися жорстокі зіткнення з Беркутом, який періодично нас бив. І тільки тепер я розумію за що. Тоді ми зрозуміли, що нас просто використали для того щоб до влади прийшли люди далекі від ідеалів про вільну Україну і сильне суспільство. Я сміливо можу назвати їх фашистами, як і багато активістів які стояли зі мною на майдані.

Євромайдан з їх появою був повністю зруйнований як протест, і перетворився на зброю. І замість протесту ми побачили фашистську молодь, яка малювала свастики і кричала нацистські гасла. Дуже багато хто стояв за Європу пошли з площі, а на їх місце прийшли зовсім інші люди із зовсім іншими гаслами. Ми перестали вірити політикам які наживалися на нашої крові. І замість вітання обсвистували їх і навіть намагалися побити.

Ми бачили як на Юговостоцi піднімається протест проти влади. Але нам це було незрозуміло оскільки ми прагнули в Європу а вони в Росію. Деякі реальні ідейні як я активісти майдану, побачивши реальну ситуацію, поїхали на схід зрозуміти їх протест та вмовити. Євромайдан всюди зустрічали дуже холодно, не вірили і били. Але ми не розуміли чому так люди не хочуть Європи. Стали спілкуватися. І ми, зрозумівши їх протест, неначе виявилися на майдані тільки з іншого боку - на антимайдані. Люди боролися з владою а не з народом чи, навіть з беркутами. Закликів різати киян не було і люди виражали протест саме тієї же самої владі Януковича та потім владі тих перевертнів, хто прийшов після нього. І ми теж встали з ними проти влади, не до кінця розділяючи їх погляди на усе інше про Россію.

Я знаю, що приблизно з майдану на схід поїхало і влилося до ополчення не меньш 300 осіб, які відмовилися від підтримки злодійської влади Турчинова. ЗМІ умовчувало той факт що на сторону ополчення перейшло багато євромайданівцiв з Києва, і інших регіонів. Ми тут зустрічали хлопців з київського антимайдану, киян тут було чимало. У нас були зіткнення і бійки з ними по старої памїяті. Але коли почалась АТО ми всі разом встали як один проти Турчинова та поїхали хто у Слав’янськ,а хто в Донецьк чи Луганськ.

Ми там не відразу перейшли у бойові дії, нам довго не довіряли, та давали тільки будувати окопи та бліндажі. Але коли ситуація стала дуже важкою ми взялися за зброю. І ми бачили звірства і беззаконня Нацгвардії, з боку тих же відморозків які захопили владу на майдані. Вони займаються розбоєм, грабежами і мародерством, гвалтують жінок. При цьому ризикують і гинуть у боях хлопці які розуміють наш протест - звичайні солдати яких насильно вивезли і поставили до загонiв Нацгвардії. Але багато хто з них вважає, що тут лише росіяни та чеченці ріжуть дітей, а вони їх захищають. Це бісова маячня. Як можна захищати дітей розстрілюючи їх із градів чи гаубиць? Вони там поздуріли всі, мабуть!

Ми бачили як привозили на легковичках та фургонах з київськими номерами ПЗРК та протитанкову зброю. Я так зрозумів, що це були хлопці з СБУ які нас розуміють і підтримують. Ми тут бачили добровольців з Росії, бачили і кавказців, але небагато. Вони усі чи раніше проживали на цієї території, чи приїхали допомагати своїм рідним. Багато хто з них профі, але вони не вояки регулярної армії Россії. Тут таких немає. Вистачає і гражданських , вони вміють воювати. Це дуже дивно, але тепер ми одна сім'я і гинемо тут всi разом. Росіяни та чеченці, кавказці – ми всі тут один народ. Я та мої побратими пойняли це лише у окопах.

Раніше ми ненавиділи чеченців. Тепер ми в них навчаємося воювати. Це дуже нагадує Велику вітчизняну війну, в якій ми перемогли тільки завдяки тому, що об’єдналися та забули про всі національні сутички. Нас видавлюють і дають команду на наше знищення, полонених не беруть. А киян та западенців нацисти з нацистської гвардії відразу закопують, щоб ніхто не упізнав, що ми тут воюємо за Україну проти фашизму, олігархів і фашисткої влади. Наші батьки не знають що ми тут, ми їм говоримо, що працюємо в Одесі на 7-му Кілометрі, чи вигадуємо інші відмовки. Якщо мене вб’ють і ми програємо, то мені не поставлять пам’ятника в цій фашистській країні.

Але ми віримо в перемогу та в сильну Україну. Це дуже прикро, що її захватили фашисти і так понівечили. Таке враження, що тут всі в неї вірили поки їх не почали вбивати. Ми тепер розуміємо, чому люди тут так ненавидять українську свідомість, про котру так багато говорили по телевізору. Просто вона вбиває їх та їх дітей. Вони воюють вже не за якісь ідеали. Вони захищають своє життя. І всі, хто їм в цьому допомагають стають для них як кровні брати незалежно від національності. Якщо це Россія, Біларусь чи навіть Чечня – їм вже все одно. Це справжнє єднання кров’ю. Єднання на війні в окопах саме сильне.

Ми гинемо але не здаємося, у нас немає грошей, мало їжі і нестача боєприпасів, але ми стоятимемо проти фашизму заради майбутнього України. Що б діти не кричали про Бандеру і не підкидали руку. Може вона буде федеративна чи конфідеративня, я не дуже розумію, що це значить. Тут теж мало хто розуміє. Чим більше місцевих гине, тим більше вони ненавидять Україну та бажають відділення. Мені прикро, але я їх розумію. Я бачив їх вбитих дітей. Та я знаю, Россія не вбивала росіян у своїх городах. Тому вони на неї так повернуті. З цією владою та знищенням мирного населення градами зберегти єдину країну , мабуть вже буде неможливо.

Я не знаю, доживу чи ні до того моменту, коли війна закінчиться і не знаю в яких кордонах залишиться Україна після війни. Але вона має бути не полицейским государством як воно є зараз, без фашистської війни та вбивств дітей, без педерастів, та громадян США, чи Германії у владі.

Отак сталося, що за це я та мої побратими майданівці воюємо у Слав’янську проти тих, кого раніше називали побратимами на Майдані. Ми за сильну державу де поважають усіх громадян незалежно від їх політичних поглядів. Ми за слав’ян. З того боку зараз українські війскові, які незнайомо за що, та ворожі наймити: поляки, румуни, літовці та американці. Наймити за грощі, нащи теж за грошу чи просто за їжу. Прикро це все. Але, мабудь, ми це заслужили. И ми переможемо коли повністю спокутуємо свою провину за все те, що відбувалося у країні останні 23 роки.

Нi фашизму!!! Слава Україні! Народу Слава!

Андрій -  українець, майдаун, хохол, колорад.

Comments

( 418 comments — Leave a comment )
Page 1 of 8
<<[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] >>
(Deleted comment)
putnik1
Jun. 16th, 2014 01:07 pm (UTC)
Гугль поможет.
(no subject) - sloniara - Jun. 16th, 2014 01:22 pm (UTC) - Expand
(no subject) - hinarien - Jun. 16th, 2014 01:24 pm (UTC) - Expand
Осилит - zhur_zhal - Jun. 16th, 2014 04:52 pm (UTC) - Expand
прочел... пробрало... - Scorpion 71 - Jun. 16th, 2014 01:41 pm (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - virineyam - Jun. 16th, 2014 01:56 pm (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - sturdy_cat - Jun. 16th, 2014 07:49 pm (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - virineyam - Jun. 17th, 2014 05:41 am (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - sturdy_cat - Jun. 17th, 2014 07:55 am (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - virineyam - Jun. 17th, 2014 08:02 am (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - sturdy_cat - Jun. 17th, 2014 08:21 am (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - virineyam - Jun. 17th, 2014 08:57 am (UTC) - Expand
Re: прочел... пробрало... - tujhtujh737 - Jun. 16th, 2014 02:56 pm (UTC) - Expand
(no subject) - ljuser007 - Jun. 16th, 2014 04:19 pm (UTC) - Expand
(no subject) - szyszl_myszl - Jun. 17th, 2014 12:54 am (UTC) - Expand
(no subject) - ggoriy - Jun. 17th, 2014 02:05 am (UTC) - Expand
(no subject) - osman9 - Jun. 16th, 2014 04:36 pm (UTC) - Expand
(no subject) - iskander_bel - Jun. 16th, 2014 09:01 pm (UTC) - Expand
(no subject) - murrena - Jun. 17th, 2014 07:04 pm (UTC) - Expand
(no subject) - iskander_bel - Jun. 18th, 2014 03:26 pm (UTC) - Expand
(no subject) - kino_sssr - Jun. 20th, 2014 02:25 am (UTC) - Expand
(no subject) - Youri Tarasov - Jun. 19th, 2014 07:15 pm (UTC) - Expand
(no subject) - crasher_ - Jun. 16th, 2014 01:10 pm (UTC) - Expand
(no subject) - gubarevan - Jun. 16th, 2014 01:11 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Bratkavik Tpjntxtcndj - Jun. 16th, 2014 01:49 pm (UTC) - Expand
(no subject) - crasher_ - Jun. 16th, 2014 01:53 pm (UTC) - Expand
(no subject) - google_badwords - Jun. 16th, 2014 05:33 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Seny Nikolaev - Jun. 16th, 2014 05:37 pm (UTC) - Expand
(no subject) - makedasaba - Jun. 20th, 2014 01:19 am (UTC) - Expand
(Deleted comment)
(no subject) - crasher_ - Jun. 16th, 2014 01:51 pm (UTC) - Expand
(no subject) - thrasherizer - Jun. 16th, 2014 02:30 pm (UTC) - Expand
(no subject) - tuleshka - Jun. 16th, 2014 02:47 pm (UTC) - Expand
(no subject) - thrasherizer - Jun. 16th, 2014 03:41 pm (UTC) - Expand
(no subject) - tuleshka - Jun. 16th, 2014 03:58 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Бородатый Партизан - Jun. 16th, 2014 03:18 pm (UTC) - Expand
(no subject) - forwardk - Jun. 16th, 2014 07:54 pm (UTC) - Expand
(no subject) - lytrumsalicaria - Jun. 17th, 2014 03:39 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Kirill Harlamov - Jun. 18th, 2014 07:03 am (UTC) - Expand
(no subject) - thrasherizer - Jun. 18th, 2014 12:31 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Kirill Harlamov - Jun. 18th, 2014 02:50 pm (UTC) - Expand
филология - alex - Jun. 18th, 2014 05:33 pm (UTC) - Expand
Re: филология - thrasherizer - Jun. 18th, 2014 08:30 pm (UTC) - Expand
Re: филология - Kirill Harlamov - Jun. 19th, 2014 07:45 am (UTC) - Expand
(no subject) - thrasherizer - Jun. 18th, 2014 08:18 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Kirill Harlamov - Jun. 19th, 2014 07:41 am (UTC) - Expand
(no subject) - Kirill Harlamov - Jun. 19th, 2014 08:31 am (UTC) - Expand
(no subject) - Kirill Harlamov - Jun. 19th, 2014 10:01 am (UTC) - Expand
(no subject) - lexx141 - Jun. 16th, 2014 01:22 pm (UTC) - Expand
Пока только часть - nik_oil - Jun. 16th, 2014 02:39 pm (UTC) - Expand
Re: Пока только часть - elveo - Jun. 16th, 2014 02:52 pm (UTC) - Expand
Уже - nik_oil - Jun. 16th, 2014 08:44 pm (UTC) - Expand
(no subject) - makc_111 - Jun. 16th, 2014 10:31 pm (UTC) - Expand
(no subject) - martin_voitel - Jun. 16th, 2014 01:13 pm (UTC) - Expand
(no subject) - dima_weber - Jun. 16th, 2014 02:10 pm (UTC) - Expand
(no subject) - tuleshka - Jun. 16th, 2014 02:48 pm (UTC) - Expand
(no subject) - dima_weber - Jun. 16th, 2014 03:12 pm (UTC) - Expand
(no subject) - tuleshka - Jun. 16th, 2014 04:05 pm (UTC) - Expand
(no subject) - dima_weber - Jun. 16th, 2014 04:10 pm (UTC) - Expand
для ленивых - imperiya_ru - Jun. 16th, 2014 01:23 pm (UTC) - Expand
Re: для ленивых - elena_pushakova - Jun. 16th, 2014 01:36 pm (UTC) - Expand
(no subject) - vladimirrus - Jun. 16th, 2014 01:26 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Artem Skakunov - Jun. 16th, 2014 01:49 pm (UTC) - Expand
(no subject) - nik_oil - Jun. 16th, 2014 02:39 pm (UTC) - Expand
(no subject) - ppolpolp - Jun. 16th, 2014 05:07 pm (UTC) - Expand
(no subject) - f_i_o_r_e_54 - Jun. 17th, 2014 04:47 am (UTC) - Expand
(no subject) - f_i_o_r_e_54 - Jun. 17th, 2014 04:49 am (UTC) - Expand
(no subject) - f_i_o_r_e_54 - Jun. 17th, 2014 04:51 am (UTC) - Expand
(no subject) - f_i_o_r_e_54 - Jun. 17th, 2014 04:52 am (UTC) - Expand
gubarevan
Jun. 16th, 2014 01:10 pm (UTC)
Українець, майдаун, хохол, колорад...

Звучит. Хотя и печально
Eugene Kruglov
Jun. 20th, 2014 07:14 am (UTC)
Проходит уровни. Следующий уровень "русский"
zloy_bandera
Jun. 16th, 2014 01:10 pm (UTC)
אתה בן זונה, קוס אימה שלך
gubarevan
Jun. 16th, 2014 01:12 pm (UTC)
טיפש, האוזניים, יש לך הצטננות
(Deleted comment)
(no subject) - gubarevan - Jun. 16th, 2014 01:24 pm (UTC) - Expand
(Deleted comment)
(no subject) - gubarevan - Jun. 16th, 2014 02:32 pm (UTC) - Expand
avip3
Jun. 16th, 2014 01:13 pm (UTC)
Я им не верю. Я вообще уже не верю, что среди укров есть адекватные
mir_d
Jun. 16th, 2014 01:17 pm (UTC)
Есть. Более того, большинство - адекватные. Просто кучка дебилов - самые заметные, по ним и судят..
прочел... пробрало... - Scorpion 71 - Jun. 16th, 2014 01:39 pm (UTC) - Expand
(no subject) - gala_gala15 - Jun. 16th, 2014 01:28 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Ellena a - Jun. 16th, 2014 01:49 pm (UTC) - Expand
(no subject) - gala_gala15 - Jun. 16th, 2014 02:24 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Ellena a - Jun. 16th, 2014 02:36 pm (UTC) - Expand
(no subject) - gala_gala15 - Jun. 16th, 2014 03:02 pm (UTC) - Expand
Отправить в Славянск - zhur_zhal - Jun. 16th, 2014 04:57 pm (UTC) - Expand
Re: Отправить в Славянск - murrena - Jun. 17th, 2014 07:06 pm (UTC) - Expand
(no subject) - mskholo - Jun. 20th, 2014 02:43 am (UTC) - Expand
(no subject) - dmrh - Jun. 17th, 2014 06:58 am (UTC) - Expand
(no subject) - chaos218 - Jun. 16th, 2014 01:30 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 16th, 2014 01:43 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Бородатый Партизан - Jun. 16th, 2014 03:31 pm (UTC) - Expand
(no subject) - monsier_serge - Jun. 16th, 2014 03:32 pm (UTC) - Expand
(no subject) - thrasherizer - Jun. 16th, 2014 09:07 pm (UTC) - Expand
(no subject) - ivolga362 - Jun. 16th, 2014 05:15 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Ivan Yudintsev - Jun. 16th, 2014 06:42 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Aleftina Delfina - Jun. 17th, 2014 11:51 am (UTC) - Expand
brazen_penguin
Jun. 16th, 2014 01:15 pm (UTC)
Очень печально.
Еще печальнее, что свидомиты начнут скакать и кричать фейкфейк.
Ну а нормальным людям и без этого письма все понятно было.
Но письмо полезное. Увеличение градуса грусти. И понимание, что другой Украины не будет, чем та, которая есть; чем та, которая получится в итоге. Пусть даже с другим названием и под другим флагом.
Edited at 2014-06-16 01:15 pm (UTC)
Бородатый Партизан
Jun. 16th, 2014 03:35 pm (UTC)
Будет только хуже. 22 года ухудшалось. И даже если останутся нав Украине одни свидомые, скоро они друг друга перережут.
m0rse
Jun. 16th, 2014 01:17 pm (UTC)
Слыхал про "Посеешь ветер - пожнешь бурю!" тот Ондрюшко?
(no subject) - martin_voitel - Jun. 16th, 2014 01:20 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 16th, 2014 01:40 pm (UTC) - Expand
(no subject) - martin_voitel - Jun. 16th, 2014 01:49 pm (UTC) - Expand
(no subject) - dima_weber - Jun. 16th, 2014 02:12 pm (UTC) - Expand
(Deleted comment)
(no subject) - magis_amica - Jun. 16th, 2014 03:18 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 16th, 2014 05:59 pm (UTC) - Expand
(no subject) - magis_amica - Jun. 16th, 2014 06:04 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 16th, 2014 09:01 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 16th, 2014 10:10 pm (UTC) - Expand
(no subject) - magis_amica - Jun. 16th, 2014 10:35 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 16th, 2014 11:20 pm (UTC) - Expand
(no subject) - magis_amica - Jun. 16th, 2014 11:49 pm (UTC) - Expand
(no subject) - m0rse - Jun. 17th, 2014 08:16 am (UTC) - Expand
(no subject) - magis_amica - Jun. 17th, 2014 12:20 pm (UTC) - Expand
(no subject) - zhur_zhal - Jun. 16th, 2014 04:59 pm (UTC) - Expand
да уж... отзиговал ртом - sstoyan - Jun. 16th, 2014 03:48 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Lilia Smit - Jun. 20th, 2014 10:09 am (UTC) - Expand
maks3000
Jun. 16th, 2014 01:19 pm (UTC)
когда ж до них дойдет, что никакой державы не было и нет
Что Украина это административно-территориальная единица, а не государственно-национальная и никакого государства там не было и нет.
Что это псевдо-государство типа Директории или ДВР времен гражданской войны.
Когда ж до них дойдет, что они вообще не страна, не государство, ибо ни один из классических признаков гос-ва у них не присутствует.
hinarien
Jun. 16th, 2014 01:27 pm (UTC)
Re: когда ж до них дойдет, что никакой державы не было и н
Когда у них будет время послушать объяснения, что такое федерация. конфедерация и прочее. Они не понимают, там же прямо сказано, даже этого. И сейчас им в этом копаться некогда и незачем.
Что - maks3000 - Jun. 17th, 2014 01:10 pm (UTC) - Expand
Пф... - maks3000 - Jun. 17th, 2014 01:06 pm (UTC) - Expand
Re: Пф... - kotofey_bayn - Jun. 17th, 2014 01:19 pm (UTC) - Expand
Дадада, - maks3000 - Jun. 17th, 2014 02:35 pm (UTC) - Expand
(Deleted comment)
Lilia Smit
Jun. 20th, 2014 10:10 am (UTC)
убить кучу мирных людей и прозреть то поздно уже... пусть прозревают на том свете фашисты
seyatel_5
Jun. 16th, 2014 01:21 pm (UTC)
Мороз по коже.
(Deleted comment)
(no subject) - photo_pro - Jun. 16th, 2014 06:34 pm (UTC) - Expand
petro_time
Jun. 16th, 2014 01:21 pm (UTC)
За единую Украину без фашистов
http://www.youtube.com/watch?v=mdGq-JLAoOE
Слушайте с 37 минуты. Абсолютно согласен.
Сабина Миронова
Jun. 16th, 2014 01:22 pm (UTC)
ни один фейк не может нести такую энергетику, от которой мурашки по коже и волосы дыбом. наконец те, кто стоял на майдане и сейчас воюет в ДНР и ЛНР, начали об этом говорить. тихо, едва слышно, скрываясь, но начали. ещё немного и их невозможно будет не услышать, как и тех, кто уже давно во весь голос кричит.
Спасибо Вам, Лев Рэмович, за то, что выложили это письмо.
kizaki_gamrin
Jun. 16th, 2014 01:35 pm (UTC)
Точно такое же ощущение
ни один фейк не может нести такую энергетику, от которой мурашки по коже и волосы дыбом

Точно такое же ощущение
(no subject) - ivan_tsibin - Jun. 17th, 2014 05:08 am (UTC) - Expand
(no subject) - Светлана Малушко - Jun. 17th, 2014 01:57 pm (UTC) - Expand
vaultboy7
Jun. 16th, 2014 01:22 pm (UTC)
Про ПЗРК интересная информация. У гражданской войны - свои правила.
Никифор Городецкий
Jun. 16th, 2014 01:23 pm (UTC)
Что это еще за бред "дочери офицера"?
Хотят, чтобы "не больно зарезали"? Поздно.
(Deleted comment)
(no subject) - Никифор Городецкий - Jun. 16th, 2014 02:13 pm (UTC) - Expand
(Deleted comment)
спинным мозгом... - momud - Jun. 16th, 2014 09:36 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Виталий Халитов - Jun. 16th, 2014 04:31 pm (UTC) - Expand
(no subject) - serafz - Jun. 16th, 2014 01:24 pm (UTC) - Expand
1Miha
Jun. 16th, 2014 01:33 pm (UTC)
>> А пока персонаж всё тот же шизофреник, который лишь признал факт наличия заболевания.

Невозможно! Психотический приступ как раз характеризуется потерей критики. Это основной критерий. Если человек осознал, что творит, значит критика на месте, значит все ок! А парень считай с волыни. зачем ему на русском писать. Он и не умеет толком, походу. И не нужно.
(no subject) - martin_voitel - Jun. 16th, 2014 01:51 pm (UTC) - Expand
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(no subject) - grey_c - Jun. 16th, 2014 01:38 pm (UTC) - Expand
Вы не правы - preobrazenskij - Jun. 16th, 2014 02:29 pm (UTC) - Expand
Re: Вы не правы - grey_c - Jun. 16th, 2014 02:40 pm (UTC) - Expand
Re: Вы не правы - preobrazenskij - Jun. 16th, 2014 02:56 pm (UTC) - Expand
До задницы - zhur_zhal - Jun. 16th, 2014 05:11 pm (UTC) - Expand
Re: Вы не правы - ppolpolp - Jun. 16th, 2014 05:13 pm (UTC) - Expand
Re: вы чушь несёте - preobrazenskij - Jun. 16th, 2014 05:42 pm (UTC) - Expand
-1 - shepelev - Jun. 16th, 2014 01:43 pm (UTC) - Expand
(no subject) - magis_amica - Jun. 16th, 2014 03:20 pm (UTC) - Expand
(no subject) - aloud_22 - Jun. 16th, 2014 03:40 pm (UTC) - Expand
(no subject) - jozh_orc - Jun. 16th, 2014 03:33 pm (UTC) - Expand
Лучше бы перевели - zhur_zhal - Jun. 16th, 2014 05:05 pm (UTC) - Expand
(no subject) - Lyusya Murka - Jun. 16th, 2014 05:48 pm (UTC) - Expand
Svetlana Ivanova
Jun. 16th, 2014 01:25 pm (UTC)
Первое впечатление - грустно
Вторая мысль - как хорошо, что есть такие
Третья - дай Бог и им выжить, чтобы они донесли это до своих бывших "единомышленников". Им это удастся лучше, чем кому бы то ни было.
alachegyz
Jun. 16th, 2014 02:39 pm (UTC)
Дай Бог чтобы они донесли.
А как это трудно и почти без успеха.
Только вчера пришлось общаться с братом побывавшем на майдане - как с другой планеты(((
(no subject) - futurefairness - Jun. 16th, 2014 06:02 pm (UTC) - Expand
(no subject) - google_badwords - Jun. 16th, 2014 07:46 pm (UTC) - Expand
Page 1 of 8
<<[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] >>
( 418 comments — Leave a comment )

Latest Month

October 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner